EBOOKY

P1050211

Jak udržovat psa v pohybu a fit

...praktické rady pro psí život

Jaké situace nejčastěji vedou k úrazům a jakými způsoby jim lze předcházet?

Kromě akutních úrazů nevznikají pohybové problémy "jen tak", ale pomaličku se skládají celý život. Jednoho dne už to tělo nevydrží a tělesná stavba povolí.

V tomto eBooku jsem sepsala běžné situace psího života, které je vhodné hlídat a předcházet jim. Věřím, že Vám eBook bude dobrou pomůckou pro vytvoření bezpečného prostředí, aby s Vámi mohl pes strávit spoustu dalších aktivních let.

Cena eBooku: 275,– Kč
foto

Děkuji za přehled nejdůležitějších situací, které je třeba v životě psa kontrolovat. Určitě eBook doporučuji všem začínajícím pejskařům, kteří nechtějí v péči o psí tělo něco opomenout! Iva

Ebooku je skvěle rozvržený a přehledný. Obsahuje popsané každodenní situace, ve kterých se může pes zranit, a jejich praktické řešení. U mnoha situací mě to velmi překvapilo, protože jsou běžnou součástí našich dnů. Jsem ráda, že jsem se tyto důležité informace dozvěděla a mohu se nebezpečným situacím v budoucnu vyhýbat. Ebook bych doporučila každému, kdo chce pro svého psa vytvořit bezpečné prostředí. Lenka

postoj

Zlepšení psího postoje

…hraní s přenosem váhy

I psům se často v průběhu života mění držení těla k horšímu. Co s tím můžeme dělat?

Střed těla tvoří svalový korzet, který psí tělo zpevňuje, udržuje jednotlivé kosti na správném místě a spojuje jednotlivé pohyblivé části těla do jednoho celku.

Silný střed těla je důležitý v běžném životě, nejvíce se zapojuje zejména pokud pes například podklouzne. V eBooku najdete několik jednoduchých cvičení, kterými můžeš střed těla dostat znovu do kondice.

Cena eBooku: 290,– Kč
foto

Poslední dobou se můj pes začal často v lehu vyvalovat na bok a ve stoji se různě kroutil. Překvapilo mě, jak jednoduché cviky lze na zpevnění těla využít. Zatím jsem zvykala psa na manipulaci a zkoušeli jsme správný postoj. Těším se, až vyzkoušíme i další cviky. Petra

IMG_0949

11 her s ručníkem

...jak psa zabavit doma

Jak doma jednoduše zabavit psa s obyčejným ručníkem nebo osuškou?

V eBooku najdete 11 jednoduchých čmuchacích her a jejich různé variace, díky kterým můžete přizpůsobit obtížnost her a udržovat je pestré. Hry doplňují fotky a videa, součástí je i důležitá teorie ke čmuchacím aktivitám.

Věřím, že vám hry poslouží jako příjemná náplň dlouhých zimních večerů, při klidovém režimu nebo jako odreagování ve volném dnu bez sportovního tréninku.

Cena eBooku: 175,– Kč
foto

V tomto ebooku jsem našla několik inspirativních tipů pro kreativní zabavení mých psích parťáků. Velmi mě zaujala různorodost jednotlivých her a zároveň jejich naprostá nenáročnost co se přípravy, prostředí a materiálu týče. Při hraní těchto her se moji psi nejen uklidní, zrelaxují a unaví, ale také si při nich rozvinou pozornost, procvičí systematické hledání a sebekontrolu. Tento soubor her může posloužit jak zkušenému kynologovi, tak pejskaři začátečníkovi. Zabaví se u něj jak malé štěně, psí sportovec, psí senior, tak například pejsek v rekonvalescenci. Katka