EBOOKY

xr:d:DAFULd8s1uo:2,j:142633187,t:22120813

Hoopers bez překážek

...základy hrou

Rádi byste si natrénovali vedení po parkuru, ale nemáte k dispozici překážky?

Základní situace, které se vyskytují v hoopers parkurech, můžete snadno natrénovat i doma. Stačí vám k tomu stromy, kyblíky nebo obyčejný odpadkový koš. Naučte se tělem a pohybem správně a jednoznačně komunikovat se svým psem.

Natrénování běžných situací v klidném prostředí vám usnadní pohyb po parkuru a pomůže vám rychleji postupovat v tréninku. Věřím, že si užijete spoustu společné zábavy.

Cena eBooku: zdarma
eBook Hoopers bez překážek
IMG_0949

11 her s ručníkem

...jak psa zabavit doma

Jak doma jednoduše zabavit psa s obyčejným ručníkem nebo osuškou?

V eBooku najdete 11 jednoduchých čmuchacích her a jejich různé variace, díky kterým můžete přizpůsobit obtížnost her a udržovat je pestré. Hry doplňují fotky a videa, součástí je i důležitá teorie ke čmuchacím aktivitám.

Věřím, že vám hry poslouží jako příjemná náplň dlouhých zimních večerů, při klidovém režimu nebo jako odreagování ve volném dnu bez sportovního tréninku.

Cena eBooku: zdarma
foto

V tomto ebooku jsem našla několik inspirativních tipů pro kreativní zabavení mých psích parťáků. Velmi mě zaujala různorodost jednotlivých her a zároveň jejich naprostá nenáročnost co se přípravy, prostředí a materiálu týče. Při hraní těchto her se moji psi nejen uklidní, zrelaxují a unaví, ale také si při nich rozvinou pozornost, procvičí systematické hledání a sebekontrolu. Tento soubor her může posloužit jak zkušenému kynologovi, tak pejskaři začátečníkovi. Zabaví se u něj jak malé štěně, psí sportovec, psí senior, tak například pejsek v rekonvalescenci. Kačka

P1050211

Jak udržovat psa v pohybu a fit

...praktické rady pro psí život

Jaké situace nejčastěji vedou k úrazům a jakými způsoby jim lze předcházet?

Kromě akutních úrazů nevznikají pohybové problémy "jen tak", ale pomaličku se skládají celý život. Jednoho dne už to tělo nevydrží a tělesná stavba povolí.

V eBooku najdete psí životní situace, které je vhodné hlídat a případně upravit. Věřím, že Vám eBook bude dobrou pomůckou pro vytvoření bezpečného prostředí a situací pro štěně, dospělého psa i seniora, aby s Vámi mohl pes strávit spoustu aktivních let bez zbytečných úrazů.

Cena eBooku: 190,– Kč
foto

Děkuji za přehled nejdůležitějších situací, které je třeba v životě psa kontrolovat. Určitě eBook doporučuji všem začínajícím pejskařům, kteří nechtějí v péči o psí tělo něco opomenout! Iva

Ebooku je skvěle rozvržený a přehledný. Obsahuje popsané každodenní situace, ve kterých se může pes zranit, a jejich praktické řešení. U mnoha situací mě to velmi překvapilo, protože jsou běžnou součástí našich dnů. Jsem ráda, že jsem se tyto důležité informace dozvěděla a mohu se nebezpečným situacím v budoucnu vyhýbat. Ebook bych doporučila každému, kdo chce pro svého psa vytvořit bezpečné prostředí. Lenka